Rejs trwał: 964 dni 16 godz 20 mim 00 sek

 

Wassyl książka Maleika Wojciech

UWAGA: Sprzedaż książki tymczasowo wstrzymana - nakład się wyczerpał, trwa dodruk.

Dokonało się. Książka opisująca wyprawę Wassylem dookoła Świata (oczyma Wojtka) jest już dostępna i to wyłącznie na czarnym rynku, czyli bezpośrednio od autora.

Jest ona gruba, ciężka i bardzo kolorowa (ponad 300 zdjęć). Czy ciekawa? Przeczytajcie i nam o tym opowiedźcie.

Cena książki: 50zł / szt. (to poniżej kosztów wydania, gdyż nakład jest niewielki, papier zacny, kolorów dużo). Do ceny należy doliczyć + 14zł za wysyłkę paczkomatem InPost lub +18zł za wysyłkę kurierem (w obu przypadkach koszt wysyłki dla dowolnej ilości sztuk). Wysyłka kurierem tylko na terenie Polski.

Jak kupić książkę? Wypełnij poniższy formularz, następnie oblicz kwotę do zapłaty wg wzoru:  kwota = ilość zamawianych książek * 50zł + koszt wysyłki (14zł lub 18zł). Należną kwotę prześlij przelewem na konto: 46 1140 2004 0000 3802 3577 8207, w tytule podając Imię i Nazwisko osoby zamawiającej.

Po otrzymaniu przelewu książkę wyślemy paczkomatem / kurierem i z niecierpliwością będziemy czekać na Twoją recenzję.

Jak znaleźć kod Paczkomatu w którym chcę odebrać książkę? Znajdziesz go na stronie https://inpost.pl/ (w okienku Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek). Wpisz np. nazwę swojego miasta i wybierz ten, który Ci odpowiada. Zapisz jego kod, mój to przykładowo PLO01N. Następnie w poniższym formularzu wpisz imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i kod paczkomatu.

Jeśli chcesz otrzymać przesyłkę bezpośrednio do domu (kurier), pomiń w formularzu pole kod paczkomatu, a wypełnij dodatkowo dane adresowe. Jeśli chesz dedykację, napisz to i podaj imię w polu Uwagi.

 

 

Formularz zamówienia książki:

(BreezingForms : Paczkomat)


Wyprawa współfinansowana jest ze środków Miasta Szczecin.

Partner wyprawy.

 


Partnerzy medialni:

         
 


O wyprawie przeczytasz także w:
     Rejsuj.pl                             
 

 


 

7 continents 4 oceans - the longest way around the Wolrld.