Rejs trwa:
1
1
3
3
7
7
9
9
dni
0
0
8
8
godz
2
2
0
0
min
2
2
8
8
sek

 

Do Pitcairn 99.9 Mm. Czas na wyniki konkursu.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym spontanicznym konkursie. Na nocnych wachtach po wielokroć czytaliśmy wasze odpowiedzi - te praktyczne i te z humorem. Wiele miejsc o których wspominacie zamierzamy odwiedzić - Tonga (może wyłowimy jakąś piękną muszlę), Madagaskar (o ile czas pozwoli, ale każdy chce wpaść na imprezkę do króla Juliana), Manihi już jest całkiem blisko, Vanuatu i ... Miami też za ok. 2 lata (ale można już wałkować ciasto na pierogi). Myślimy o Zanzibarze - jest bardzo kuszący. Mamy nadzieję, że na koniec wyprawy dotrzemy do matczynej przystanii Szczcin Skolwin, oby już po zmianie "dobrej zmiany" (Świt rulez).

Postanowiliśy wysłać dwie kartki - dla Waldemara Carbucha za praktyczną poradę z której zamierzamy skorzystać (o ile pozwolą głębokości) i dla Sebastiana Misińskiego, za krótką rzeczową odpowiedź z której aż bije tęsknota za nami. Prześlijcie swoje dane adresowe w prywatnej wiadomości do Karoliny Abramowicz która ujmieszcza nasze posty. Potem pozostaje czekać na kartkę, sami nie wiemy jak długo będzie podążać do celu.

Prognozy na najbliższe dni zapowiadają silniejsze wiatry, oby udało się utrzymać na kotwicy... no i miejmy nadzieję, że poczta będzie otwarta. Wszak to będzie dla 50 mieszkańców wyspy prawdziwy najazd turystów.

Pozdrawiamy wszystkich
załoga Wassyla

 


Wyprawa współfinansowana jest ze środków Miasta Szczecin.

Partner wyprawy.

 


Partnerzy medialni:

         
 


O wyprawie przeczytasz także w:
     Rejsuj.pl                             
 

 


 

7 continents 4 oceans - the longest way around the Wolrld.