Rejs trwa:
1
1
3
3
7
7
9
9
dni
0
0
9
9
godz
5
5
3
3
min
1
1
8
8
sek

 

Wyspa Pitcairn wraz ze swoimi 50 mieszkańcami jest jedną z najbardziej odizolowanych społeczności na Świecie. Nie docierają tu samoloty, wycieczkowce ani balony. Raz na trzy miesiące pojawia się jedynie niewielki statek z zaopatrzeniem. Dociera tu też tylko garstka turystów, głównie żeglarzy. Ponoć tylko dwa razy do roku przywożona i odbierana jest stąd poczta. Pocztówki oraz znaczki pocztowe ze względu na swoją rzadkość są bardzo cenione wśród filatelistów całego Świata.


WYGRAJ KARTKĘ POCZTOWĄ Z POZDROWIENIAMI OD ZAŁOGI WASSYLA WYSŁANĄ Z WYSPY PITCAIRN.
Dodaj do tego postu komentarz w którym w maksymalnie 10 słowach napisz jakie jeszcze miejsce na Ziemi powinniśmy odwiedzić i dlaczego. Dodatkowo udostępnij go swoim znajomym.


Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi, gdy nam zostanie do wyspy mniej niż 100 Mm (obecnie to 980). Pośród odpowiedzi wybierzemy tą, która spodoba nam się najbardziej. Wtedy już tylko poprosimy o adres (nie na forum publicznym oczywiście), chwycimy długopis w ręce, przykleimy znaczek na kartkę i do siup do skrzynki… a jak długo i którędy kartka będzie podążać do adresata – któż to wie.


Wyprawa współfinansowana jest ze środków Miasta Szczecin.

Partner wyprawy.

 


Partnerzy medialni:

         
 


O wyprawie przeczytasz także w:
     Rejsuj.pl                             
 

 


 

7 continents 4 oceans - the longest way around the Wolrld.