Rejs trwa:
1
1
3
3
2
2
6
6
dni
1
1
9
9
godz
1
1
7
7
min
4
4
2
2
sek

 

zaproszenie na pożegnanieCzy łódka już w pełni gotowa? Właściwie tak. Wszystkie systemy zainstalowane i wstępnie przetestowane. Od kilku dni zajmujemy się głównie upiększaniem Wassyla (malowanie, lakierowanie, drobne poprawki szkutnicze itp.) i pakowaniem. Do zabrania ogromna ilość osprzętu, części zapasowych, narzędzi. W lodówkach i szafkach ląduje prowiant na najbliższe tygodnie, ciekawe czy zostanie miejsce na własne rzeczy. Na szczęście niektóre sztormiaki już wiszą w szafie.

Zapewne moglibyśmy poświęcić jeszcze wiele dni na ulepszanie łódki, na testy, na sprzątanie, ale nie ma się co oszukiwać, sezon już właściwie za nami, mamy trochę spóźnienia w stosunku do planów, przed nami morze Północne i Biskaje które bywają nieprzyjemne jesienią. Trzeba ruszać. RUSZAMY!

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków, znajomych, przyjaciół żeglarzy, na uroczystość rozpoczęcia rejsu "7 kontynentów 4 oceany, czyli najdłuższą drogą dookoła Świata". Spotkajmy się na Wałach Chrobrego w najbliższy piątek 25 września o godz. 13.00. Będzie okazja zobaczyć jacht i zadać nam kilka pytań.


Wyprawa współfinansowana jest ze środków Miasta Szczecin.

Partner wyprawy.

 


Partnerzy medialni:

         
 


O wyprawie przeczytasz także w:
     Rejsuj.pl                             
 

 


 

7 continents 4 oceans - the longest way around the Wolrld.